PIERWSZE KRAKOWSKIE SPOTKANIE SPOŁECZNOŚCI SALESFORCE
GDZIE Pauza In Garden, ul. Rajska 12, Kraków
KIEDY 07 grudnia 2017 (czwartek)
GODZINA 18:30

Interesujesz się nowinkami technologicznymi? Jesteś developerem Java? Zajmujesz się Front-endem? Chcesz poznać bądź znasz najpopularniejszą platformę CRM w chmurze?

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK! Zapraszamy na pierwsze spotkanie Community Salesforce w Krakowie #KrkForce

Spotkaj się z ludźmi, którzy na co dzień pracują przy globalnych wdrożeniach Salesforce i sprawdź dlaczego Java + JS + Cloud = Salesforce

Poznaj nowoczesne podejście do developmentu jakim jest SF DX i przygotuj się na nadchodzące zmiany.

KTO
PRZEMÓWI?

Jakub Dulny

5 lat komercyjnego doświadczenia w branży szeroko pojętego consultingu IT. Przedsiębiorca, pasjonat technologii i innowacji. W wieku 25 lat założył własny start-up Salesforce, który jakiś czas temu zmienił na zespół Accenture Cloud First Applications. Od 4 lat zakochany z wzajemnością w technologii Salesforce.

Piotr Wyszyński

Pasjonat technologii, który od dziecka oprócz grania w Mario uwielbia grzebać we wnętrzu komputera i bawić się z kompilatorem. Zaczynał programować za czasów Pascala i Basica, a profesjonalnie programował w językach Python, Java i C#. Po analizie nieoptymalnego kodu miewa w nocy koszmary. Salesforce'a poznał przez przypadek, ale dziś jest pewien, że to znajomość na długie lata.

Norbert Jędrychowski

Informatyk pasjonujący się nowinkami technologicznymi, w szczególności rozwiązaniami w szeroko pojętej dziedzinie DevOps. Salesforce Developer i DevOps Engineer w jednym, specjalizujący się w deploymencie nowych release'ów na międzynarodowym projekcie o zasięgu ogólnoświatowym. Niebywała cierpliwość pozwala mu przetrwać podczas comiesięcznego procesu deploymentu, a zamiłowanie do perfekcji realizuje poprzez upraszczanie skomplikowanych rozwiązań.

AGENDA
WYDARZENIA
18:30
18:45
18:30-18:45

OTWARCIE

Zaopatrzenie w napoje oraz oficjalne powitanie przez prowadzącego
18:45
19:15
18:45-19:15

SALESFORCE ECONOMY | JAKUB

Poznaj historię sukcesu jednego z najbardziej innowacyjnych start-upów i dowiedz się dlaczego do 2022 roku wygeneruje 3,3 mln nowych miejsc pracy oraz 1 bilion USD wokół tej technologii.
19:30
20:00
19:30-20:00

SALESFORCE TECHNOLOGY STACK
OKIEM PROFESJONALISTY | PIOTR

Dlaczego Salesforce Developer to ekspert od wielu technologii i dobrych praktyk?
20:15
20:45
20:15-20:45

SALESFORCE DX | NORBERT

Czyli development w nowym wydaniu z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi.
20:45
21:30
20:45-21:30

NETWORKING

ZAPISZ SIĘ

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona Jeżeli chciał/a byś dołączyć do naszego zespołu, dodatkowo prześlij swoje CV.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Accenture Sp. z o.o. lub inny podmiot grupy Accenture w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Accenture Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-121, przy ul. Siennej 39, lub innego podmiotu grupy Accenture, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Accenture, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, po. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.
GDZIE
JESTEŚMY?